تاریخ انتشار : ۰۱-۰۱-۱۴۰۲ - ۱۳:۴۱

فوت ۲۷۱ نفر در تصادفات جاده‌ای طی ۵ روز اخیر!

۲۷۱ نفر از هموطنان در تصادفات جاده‌ای طی ۵ روز اخیر جان خود را از دست داده‌اند! تردد تمام تردد تمام وسایل نقلیه در محور کرج ـ چالوس مسیر (شمال به جنوب) تا اطلاع بعدی ممنوع شد.

به گزارش دنیای خبر ،تردد تمام تردد تمام وسایل نقلیه در محور کرج ـ چالوس مسیر (شمال به جنوب) تا اطلاع بعدی ممنوع است همچنین ترافیک نیمه‌سنگین در محور چالوس مسیر (جنوب به شمال) حدفاصل شهرستانک تا نساء و حدفاصل پل زنگوله تا سیاه بیشه و ترافیک نیمه سنگین در آزادراه تهران – شمال محدوده شهرستانک اعلام شده است.

براساس اعلام سازمان هواشناسی هم‌اکنون بارش برف و باران در برخی از محورهای استان های مازندران، البرز و چهارمحال و بختیاری، تهران، آذربایجان شرقی، گلستان، قزوین، مرکزی، ایلام، لرستان، بوشهر،کرمانشاه،کهگیلویه و ویراحمد،گیلان و کردستان گزارش شده است.

در قالب اجرای طرح نوروزی از ابتدای اجرای طرح از تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ تا ۱۴۰۱/۱۲/۲۹،  ۲۹۲۰۴ فقره تصادف خسارتی، ۴۵۸۳ فقره تصادف جرحی، ۶۱۰۲ تعداد مجروح، ۲۳۱ فقره تصادف فوتی و ۲۷۱ نفر متوفی ثبت شده است.

براساس این گزارش، با توجه به پیش‌بینی بارندگی در سراسر کشور تا پایان هفته‌، رانندگان و مسافران نوروزی باید احتیاط بیشتری در رانندگی داشته باشند. لغزندگی سطح جاده‌ها باعث افزایش اختمال تصادفات زنجیره‌ای و واژگونی می‌شود. رعایت فاصله طولی مناسب با خودرو جلویی به میزان بیشتر از شرایط عادی و رعایت سرعت مطمئنه در پیشگیری از تصادفات در این شرایط بسیار حائز اهمیت است.


لینک کوتاه : http://donyayekhabar.com/?p=47118
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما

آخرین اخبار