تاریخ انتشار : ۲۸-۱۲-۱۴۰۱ - ۱۵:۰۱

محور کندوان بازگشایی شد

فرمانده پلیس راه کندوان گفت: محور کرج – چالوس محدوده کندوان پس از تخلیه بار ترافیکی دقایقی پیش بازگشایی شد.

به گزارش دنیای خبر،سرگرد محمد احمدی افزود : به علت استقبال چشمگیر مسافران نوروزی و ترافیک پرحجم در استان البرز به طول حدود هشت کیلومتر به منظور تخلیه بار ترافیکی این مسیر حوالی ساعت ۸ و ۳۰ دقیقه تردد خودروها از مرزن آباد به کرج ممنوع شد.

وی اظهار کرد : هم اینک در نقاطی از محدوده کندوان این مسیر ارتباطی از جمله سیاه بیشه، کف هزار چم و شهر مرزن آباد شاهد ترافیک زنجیره ای و در نقاطی هم عادی و روان است.

محور کرج – چالوس جزو یکی از شبکه های ارتباطی اصلی پایتخت کشور به خطه شمال کشور استان گیلان و خطه غربی مازندران است که به علت برخورداری از مناظر طبیعی شگفت انگیز، جاذبه های تاریخی و کوتاه بودن بعد مسافت در تمامی فصول به ویژه ایام نوروز با استقبال چشمگیر مسافران و گردشگران داخلی و خارجی همراه است.

محور کرج – چالوس حدود ۱۶۰ کیلومتر طول دارد که حدود ۸۰ کیلومتر مربوط کندوان حوزه شهرستان چالوس و بقیه هم جزو حوزه جغرافیایی استان البرز است.

برابر آمار به طور میانگین روزانه در نیمه دوم سال حدود ۲۰ هزار دستگاه خودرو در این مسیر تردد می کنند و این آمار در فصول بهار و تابستان به ۵۰ هزار تردد در روز می رسد.

به پیش بینی مسوولان مازندران در تعطیلات نوروزی ۱۴۰۲ افزون بر ۲۰ میلیون مسافر و گردشگر به این استان سفر می کنند.


لینک کوتاه : http://donyayekhabar.com/?p=47098
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما

آخرین اخبار