تاریخ انتشار : ۰۳-۰۳-۱۴۰۱ - ۷:۲۴

پروازهای نجف از سر گرفته شد

سخنگوی شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) اعلام کرد که پروازهای تهران به مقصد نجف که به دلیل شرایط جوی عراق لغو شد، به حالت عادی بازگشت.

  به گزارش دنیای خبر،روز گذشته فرودگاه‌های نجف و بغداد به دلیل افزایش غلظت گرد و خاک و بدی شرایط جوی تعطیل شد و پروازهای تهران به این کشور همسایه نیز به حالت تعلیق درآمد.

جواد صالحی، سخنگوی شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) پس از این شرایط از کنسل شدن پروازهای امروز تهران به مقصد نجف و بغداد به دلیل بدی شرایط جوی تا اطلاع ثانوی خبر داد و گفت: با توجه به افزایش گرد و غبار در عراق، فرودگاه‌های نجف و بغداد تعطیل شده و شرایط پذیرفتن مسافر و پرواز را ندارند بنابراین پروازهای دیروز تهران به نجف از ساعات اولیه صبح لغو شده و اگر شرایط جوی عراق همینگونه ادامه پیدا کند مسلماً کلیه پروازها به بغداد را هم لغو می‌کنیم.

اما به نظر می‌رسد این شرایط جوی  بهبود پیدا کرده و پروازها به فرودگاه نجف از سر گرفته شده است چراکه صالحی در اینباره اظهار کرد: شرایط جوی نجف مساعد شده و پروازهای فرودگاه امام خمینی(ره) به نجف از ساعت ۲۰ شب گذشته آغاز شده و پروازهای دیگر تا ساعت ۲۴ ا در حال پذیرش مسافر و بردینگ است.


لینک کوتاه : http://donyayekhabar.com/?p=29013
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما

آخرین اخبار