تاریخ انتشار : ۱۸-۰۲-۱۴۰۱ - ۱۵:۳۳

وزیر آموزش و پرورش در واکنش به اعلام دیرهنگام تعطیلی مدارس تهران:

از اولیا عذرخواهی می‌کنم

در پی اعلام دیرهنگام تعطیلی مدارس وزیر آموزش و پرورش به دلیل سرگردانی ناشی از تعطیلی دیرهنگام مدارس از سوی استانداری از اولیای دانش‌آموزان تهرانی عذرخواهی کرد.

  به گزارش دنیای خبر،یوسف نوری امروز در جمع خبرنگاران، در نشست تخصصی تبیین برنامه‌ها و سیاست‌های ستاد مبارزه با مواد مخدر درباره غافلگیری دانش‌آموزان و والدین در استان تهران نسبت به تصمیم استانداری مبنی بر اعلام دیرهنگام تعطیلی مدارس توضیح داد: من به دوستان می‌گویم که تعطیلی مدارس باید پیش از راهی شدن دانش‌آموزان به مدارس و سرویس‌ها اعلام شود.

وزیر آموزش و پرورش ادامه داد: امروز اختلالی پیش آمد و اولیا سرگردان شدند که گویا استانداری تهران این تصمیم را اخذ کرده بود.

نوری در واکنش به اتفاق پیش آمده گفت: من از اولیا عذرخواهی می‌کنم.

نوری در ادامه درباره ارتباط و برنامه های آموزش و پرورش و ستاد مبارزه با مواد مخدر گفت: آموزش و پرورش به دلیل بستر گسترده و موثری که دارد همواره ارتباط تنگاتنگی به منظور ترویج فرهنگ پیشگیری در جامعه با ستاد مبارزه با مواد مخدر داشته است. خوشبختانه ما نسبت به سرانه های دنیا وضعیت بهتری داریم اما به دلیل اینکه گسترش مواد در بین جوانان سریعتر انتشار می یابد باید مراقبت بیشتری کنیم.

نوری افزود: ما در قالب طرح‌های مختلف اقدامایت داریم تا بتوانیم از طریق روش‌های غیرمستقیم دانش‌آموزان را به‌گونه‌ای جذب کنیم که رسالت دانش آموزی خود را در راستای تربیت پیگیری کنند.

وزیر آموزش و پرورش در بخش دیگری از صحبت های خود در پاسخ به این سوال که برای سال جدید تحصیلی و بازگشایی مدارس برنامه‌ریزی خاصی وجود دارد یا خیر توضیح داد: تا جایی که ستاد مقابله با کرونا اجازه داده ما کارمان را انجام دادیم. در حال حاضر هم که آموزش حضوری از سرگرفته شروع شده و ادامه خواهد داشت.


لینک کوتاه : http://donyayekhabar.com/?p=27756
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما

آخرین اخبار