تاریخ انتشار : ۳۰-۰۱-۱۴۰۱ - ۹:۲۸

علت مضروب شدن دختر دانشجو

مدیر دفتر ریاست و روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان با تایید حادثه چاقوکشی در دانشکده پرستاری دانشگاه علوم پزشکی اصفهان، بر ضرورت فعال‌تر شدن مجموعه‌های مشاوره در دانشگاه‌ها تاکید کرد.

به گزارش دنیای خبر،نورالدین سلطانیان  اظهار کرد: متاسفانه حادثه چاقو زدن به یک دانشجو رخ داده و یک دانشجوی ترم ۴ پرستاری در پی مشاجره، دختر همکلاسی خود را مورد اصابت چاقو قرار داده است.

وی افزود: دانشجوی ضارب دارای اختلال شخصیتی است و پیش از این نیز سابقه دو ترم تعلیق از دانشگاه را داشته است. این فرد به دلیل اختلالات بدبینی و پارانوئید به دانشجوی دختری که نماینده کلاس بوده شک داشته که این دانشجو تخلفات او را به کمیته انضباطی گزارش داده است.

سلطانیان در خصوص وضعیت دانشجوی دختر که مورد اصابت چاقو قرار گرفته است، توضیح داد: اکنون وضعیت این دانشجو در شرایط بدی نیست و تحت نظارت و کنترل پزشکان است، البته هنوز بستری و در بیمارستان تحت نظر و کنترل است.

مدیر دفتر ریاست و روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان خاطرنشان کرد: ضرورت دارد به منظور پیشگیری از حادثه‌های اینچنینی، دانشجویان دارای اختلالات شخصیتی و سابقه تعلیق از دانشگاه شناسایی و بیشتر تحت نظارت باشند. ضمن اینکه دانشگاه علوم پزشکی اصفهان این موارد رصد و پیگیری می‌کند.

سلطانیان ادامه داد: ضروری است مجموعه‌های مشاوره‌ای در دانشگاه فعال‌تر شوند تا شاهد حوادثی از این دست نباشیم.

منبع: ایسنا


لینک کوتاه : http://donyayekhabar.com/?p=26815
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما

آخرین اخبار