تاریخ انتشار : ۲۲-۰۱-۱۴۰۱ - ۱۳:۲۸

نرخ‌های جدید طرح ترافیک اعلام شد

با تصویب شورای اسلامی شهر تهران مبنی بر افزایش ۲۵ درصدی، نرخ‌های جدید طرح ترافیک و محدوده کنترل آلودگی هوا در سال ۱۴۰۱ در سامانه “تهران من” بارگذاری شد.

  به گزارش دنیای خبر، اعضای شورای شهر تهران  در چهل‌و‌سومین جلسه شورای، تعیین عوارض تردد جهت مدیریت ترافیک، کاهش تقاضای سفر و کنترل آلودگی هوا را در سال ۱۴۰۱ در دستور خود قرار دادند و در نهایت با افزایش ۲۵ درصدی طرح ترافیک در سال ۱۴۰۱ موافقت کردند.

بر همین اساس شورای شهر تهران با ورود ۱۰۳ هزار خودرو برای محدوده طرح در طی روز موافقت کرده است که از این تعداد خودرو، ۵۳ هزار خودرو از سهمیه و مابقی مجوز روزانه دریافت خواهند کرد. از جمله سهمیه‌هایی که برای طرح ترافیک در نظر گرفته شده است جانبازان به‌صورت رایگان، بیماران خاص و معلولان نیز از تخفیف ۹۰ درصدی استفاده خواهند کرد.

همچنین مراجعه‌کنندگان می‌توانند با مراجعه به سامانه “تهران من” نسبت به رزو و پرداخت مبلغ طرح ترافیک به صورت آنلاین و از طریق حساب شهروندی اقدام کنند.

بنا بر پیگیری‌های صورت گرفته در حال حاضر نرخ‌های جدید طرح ترافیک در سال ۱۴۰۱ در سامانه “تهران من ” بارگذاری شده است و تردد در این محدوده بر مبنای افزایش ۲۵ درصدی طرح ترافیک محاسبه خواهد شد.

طرح ترافیک , شهرداری تهران , طرح ترافیک , شهرداری تهران , طرح ترافیک , شهرداری تهران ,

 


لینک کوتاه : http://donyayekhabar.com/?p=26343
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما

آخرین اخبار