تاریخ انتشار : ۱۶-۰۱-۱۴۰۱ - ۱۳:۴۸

کاهش دمای تهران

بر اساس بررسی داده‌ها و نقشه‌های پیش‌یابی هواشناسی وضعیت جوی استان تهران طی پنج روز آینده آسمانی کمی ابری گاهی نیمه ابری و گاهی رگبار و رعدوبرق و وزش باد شدید تا خیلی شدید پیش‌بینی می‌شود.

به گزارش دنیای خبر،بر اساس بررسی داده‌ها و نقشه‌های پیش‌یابی هواشناسی وضعیت جوی استان تهران طی پنج روز آینده آسمانی کمی ابری، گاهی نیمه ابری همراه با وزش باد و در برخی مناطق به‌ویژه بخش‌های جنوبی استان گاهی همراه با وزش باد شدید پیش‌بینی می‌شود.

در ساعات عصر و شب روزهای پنجشنبه و شنبه(۱۸ و ۲۰ فروردین) گاهی رگبار و رعد و برق و وزش باد شدید تا خیلی شدید موقتی با احتمال گردوخاک و در مناطق مستعد با بارش تگرگ مورد انتظار است.

امروز و روز شنبه (۱۶ و ۲۰ فروردین) کاهش نسبی دما پیش‌بینی می‌شود.

بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، ایستگاه فیروزکوه با کمینه دمای ۴ درجه سانتیگراد سردترین نقطه استان تهران طی ۲۴ ساعت گذشته بوده‌ است.

همچنین آسمان تهران فردا (۱۷ فروردین ماه) صاف تا کمی ابری همراه با وزش باد و گاهی وزش باد شدید با حداقل دمای ۱۶ و حداکثر دمای ۲۷ درجه سانتیگراد و طی پنجشنبه (۱۸ فروردین) نیمه‌ابری و از بعد از ظهر به‌تدریج ابری و گاهی رگبار و رعد و برق با حداقل دمای ۱۵ و حداکثر دمای ۲۸ درجه سانتیگراد پیش‌بینی می‌شود.


لینک کوتاه : http://donyayekhabar.com/?p=25945
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما

آخرین اخبار