تاریخ انتشار : ۱۵-۱۱-۱۴۰۰ - ۱۰:۲۳

نقل و انتقالات فوتبال ایران – ۱۵ بهمن

فصل نقل و انتقالات زمستانی فوتبال ایران آغاز شده و باشگاه‌ها به دنبال جذب بازیکنان مدنظرشان هستند.

به گزارش دنیای خبر، فصل نقل و انتقالات زمستانی فوتبال ایران از ۲۶ دی آغاز شد و تا ۲۳ بهمن ادامه دارد و باشگاه‌ها به دنبال جذب بازیکنان مدنظرشان هستند.

استقلال تهران: باشگاه استقلال به دنبال جذب ۲ بازیکن برزیلی و آسیایی است. این تیم به جذب بازیکنان داخلی هم علاقه‌مند است. بابک مرادی از استقلال جدا شده و به هوادار پیوسته است. گفته می‌شود متین کریم زاده، رشید مظاهری، آرش رضاوند و … از این تیم جدا خواهند شد.

فردین رابط، بازیکن تیم فوتبال استقلال که فرصت چندانی برای بازی در این تیم به دست نیاورد، به تیم شهر خودروی مشهد پیوست تا در نیم فصل دوم برای این تیم توپ بزند.

این وینگر ۲۰ ساله در نیم فصل دوم لیگ بیستم نیز با قرارداد قرضی در نفت مسجد سلیمان بازی کرد.

آبی ها به دنبال جذب کوشکی، مهاجم پیکان هم بودند اما این بازیکن به فولاد خوزستان پیوست. فرهاد مجیدی به مدیران باشگاه گفته ۲ هافبک جذب کنند و مذاکرات با بازیکن آسیایی در جریان است. برخی شنیده ها حکایت از این دارد که پرونده حضور کارلوس ویسنته هافبک برزیلی به علت درخواست ۷۵۰ هزار دلاری باشگاهش، در تیم استقلال بسته شد و مدیران این تیم برای تقویت آبی‌ها باید به دنبال جذب بازیکن خارجی دیگری باشند.

صالح حردانی نیز با استقلالی ها به توافق رسیده و در نیم فصل دوم لیگ برای تیم تحت هدایت فرهاد مجیدی به میدان می رود.

عزیزبک آمانوف هافبک ٢۴ ساله تیم لوکوموتیو تاشکند و تیم ملى ازبکستان اصلى ترین گزینه باشگاه استقلال در نقل و انتقالات زمستانى است.

پرسپولیس تهران: با توجه به مصدومیت عیسی آل کثیر و جدایی احتمالی حامد پاکدل، سرخ‌ها به دنبال جذب ۲ مهاجم هستند که یکی از آن‌ها خارجی است. همچنین سرخ‌ها به جذب پیمان بابایی هم علاقه دارند اما این موضوع با مخالفت تبریزی‌ها همراه بوده است. پرسپولیسی‌ها در خط دروازه نیز به دنبال یک بازیکن بودند و احمد گوهری را از صنعت نفت آبادان جذب کردند.

احتمال دارد رامین رضاییان که از السیلیه قطر جدا شده است به پرسپولیس بیاید. مهدی مهدی‌خانی هم از هوادار پیشنهاد دریافت کرده اما هنوز تصمیم به جدایی نگرفته است.

رادوشوویچ احتمالا راهی سوپرلیگ یا لیگ یک ترکیه خواهد شد.

تراکتور تبریز: باشگاه تراکتور در نیم فصل اول عملکرد خوبی نداشت و حالا پیمان بابایی، ستاره این تیم در آستانه جدایی از جمع قرمز‌ها است. استقلال و پرسپولیس مشتریان این بازیکن هستند. سولدو، سرمربی تراکتور در نظر دارد تا برای نیم فصل دوم تیمش را به خوبی آماده کند و چند ستاره به خدمت بگیرد.

همچنین شنیده می‌شود ‘اخباری’ به مدیران باشگاه تراکتور اعلام کرده که قصد ماندن در این تیم را ندارد. درصورتی که رضایت‌نامه این بازیکن صادر شود، او شاگرد یحیی گل محمدی در نیم فصل دوم رقابت‌های لیگ برتر خواهد شد.

تراکتوری ها گادوین منشا از مس و ۲ بازیکن از تیم های صنعتی را می خواهند که هنوز موفق به جذب آنها نشده اند. مهدی کیانی هم با تراکتوری ها به توافق رسیده و در صورت تایید در تست های پزشکی به این تیم می پیوندد.

پیش از این شایعه شده بود که تراکتوری‌ها با شرالدین بوبویف مذاکراتی انجام دادند اما تبریزی‌ها این خبر را تکذیب کردند.

محمد بلبلی با امضای قراردادی به تراکتور تبریز پیوست.

آلومینیوم اراک: حامد پاکدل، مهاجم پرسپولیس در حال حاضر با چند پیشنهاد لیگ برتری مواجه شده و حتی باشگاه آلومینیوم هم خواهان بازگرداندن این مهاجم است.

همچنین سرمربی پرسپولیس قصد دارد در ازای جذب محمود قائدرحمتی هافبک دفاعی آلومینیوم، یک یا ۲ بازیکن خود را به اراکی‌ها بدهد و خط میانی تیمش را تقویت کند. قائدرحمتی سال گذشته در نساجی مازندران بود و این فصل هم شرایط خوبی در آلومینیوم داشته و یک گل زده است.

مهرداد بایرامی مهاجم نیم فصل اول پدیده پس از فسخ قرارداد با این تیم با امضای قراردادی به آلومینیوم اراک پیوست تا دوباره شاگرد رسول خطیبی بشود.

پیکان: این باشگاه در نقل و انتقالات تاکنون حسین پور امینی و علیرضا کوشکی را از دست داده است. این بازیکن در نیم فصل اول عملکرد خوبی داشت و ۲۱ سال دارد.

محمدامین درویشی، هافبک پیکان از این تیم جدا شد.

فولاد خوزستان: رشید مظاهری در این فصل حتی در یک بازی هم در ترکیب اصلی استقلال به میدان نرفته و جدایی او در نیم فصل قطعی به نظر می‌رسد. در این بین جواد نکونام برای تقویت خط دروازه تیمش به دنبال جذب رشید مظاهری و پاسخ نهایی او برای پیوستن به این تیم است.

حردانی، مدافع این تیم نیز از استقلال پیشنهاد دارد و باید دید به جمع آبی‌ها خواهد پیوست یا خیر.  کوشکی در روزهای قبل به فولاد پیوسته و به دنبال عملکردی خوب در این تیم است.

گل گهر سیرجان: کی روش استنلی مهاجم برزیلی به تازگی قراردادی را برای نیم‌فصل دوم با باشگاه گل گهر منعقد کرده است. همچنین تیم های مطرح لیگ برتر به دنبال سعید صادقی از این تیم هستند اماَ با مخالفت قلعه نویی مواجه شده اند.

نساجی مازندران: متین کریم زاده، مدافع چپ استقلال در روز‌های اخیر با نساجی به توافق نهایی رسیده و اگر اتفاق خاصی رخ ندهد، او ظرف روز‌های آینده با نساجی قرارداد امضا خواهد کرد.

صنعت نفت آبادان: گفته می‌شود شروین بزرگ از چند تیم لیگ برتری پیشنهاد دارد و شاید از جمع زرد‌ها جدا شود.

همچنین طالب ریکانی، کاپیتان تیم فوتبال صنعت نفت آبادان اعلام کرد: هشت نفر از بازیکنان این تیم به فدراسیون نامه نوشته‌اند و قصد دارند قراردادشان را یک طرفه فسخ کنند.

هوادار تهران: باشگاه هوادار در روز‌های قبل بابک مرادی را از استقلال جذب کرد. مرتضی آقاخان قراردادش را با این تیم فسخ کرد. بابا محمدی، مهاجم ۳۰ ساله تیم فوتبال ذوب‌آهن که در لیست مازاد تارتار قرار گرفته بود با قراردادی ۲ ساله به باشگاه هوادار پیوست و شاگرد رضا عنایتی در این تیم شد.

این باشگاه برای جذب مهدی خانی به این بازیکن پیشنهاد داده که هنوز او تصمیمی نگرفته است.

ذوب آهن اصفهان: با توجه به درخشش میلاد جهانی در لیگ برتر، این بازیکن پیشنهادهایی دارد و شاید از جمع سبزپوشان جدا شود. پس از جدایی قطعی شهاب گردان از تیم فوتبال ذوب‌آهن، مرتضی خراسانی و بابا محمدی نیز از این تیم خداحافظی کردند.

مس رفسنجان:  این باشگاه در روزهای قبل حسین پور امینی را جذب کرد.

سپاهان اصفهان: باشگاه سپاهان با ارسال نامه‌ای به الکرخ، خواهان جذب عبدالکریم حسن از عراق شد.

فجرسپاسی شیراز: رضا علیاری مدافع سابق سایپا با عقد قراردادی به فجرسپاسی پیوست.‌

نفت مسجد سلیمان: امین اسدی مهاجم سابق باشگاه تراکتور با عقد قراردادی به نفت مسجد سلیمان پیوست.

پدیده مشهد: با پیگیری های صورت گرفته از سوی مدیران باشگاه پدیده، ۳ بازیکن با ملیت های استرالیایی، سودانی و کلمبیایی مدنظر باشگاه برای شرکت در‌ تمرینات و عقد قرارداد به ایران سفر خواهند کرد.

مهرداد بایرامی مهاجم نیم فصل اول پدیده پس از فسخ قرارداد با این تیم با امضای قراردادی به آلومینیوم اراک پیوست تا دوباره شاگرد رسول خطیبی بشود.


لینک کوتاه : http://donyayekhabar.com/?p=23162
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما

آخرین اخبار