تاریخ انتشار : ۱۰-۱۱-۱۴۰۰ - ۱۷:۱۹

مشکل کمبود نان در ایرانشهر برطرف شد

فرماندار ایرانشهر گفت: صف‌های طویل نان در این شهرستان با ورود فرمانداری و کارگروه آرد و نان ایرانشهر جمع شدند.

به گزارش دنیای خبر،مردم ایرانشهر در جنوب استان سیستان و بلوچستان در هفته‌های اخیر از طریق تماس و ارسال پیام‌هایی به خبرنگاران تسنیم از کمبود نان در این شهرستان گلایه داشته‌اند اما حالا فرماندار این شهرستان از حل شدن مشکل خبر داده است.

علی شعبانی  اظهار داشت: چند روزی صفوف مقابل خبازی‌های ایرانشهر کمی بیشتر بود که این امر موجب اذیت شهروندان شد اما با ورود ما به موضوع با همراهی اعضای کارگروه شهرستان هم‌اکنون این مشکل برطرف شده است.

فرماندار ویژه شهرستان ایرانشهر افزود: با توجه به اینکه موقعیت این شهرستان در مرکز بلوچستان است و هر روز شاهد تردد افراد زیادی از شهرستان‌های همجوار به این شهرستان هستیم، تقاضای نان در ایرانشهر بالاتر بوده و به همین منظور نشست کارگروه آرد و نان برای حمایت بیشتر برگزار شد.

وی ادامه داد افزود: با برگزاری این کارگروه علاوه بر سهمیه‌های توزیع شده، مقدار قابل توجهی آرد به صورت اضافه پخت به تعدادی از نانوایی‌های واقع در نقاط پرجمعیت شهر که با توجه به نوع دستگاه پخت نان، توان تولید بیشتر را دارند اختصاص داده شد تا در دو شیفت و به میزان بیش‌تر پخت کنند.

شعبانی با اشاره به اینکه اکنون روال عادی بوده و نان‌ها نیز در نانوایی‌ها دپو شده‌اند، گفت: مردم از تأمین نان در شهرستان خاطر جمع باشند اما با توجه به شرایط نان را به مقدار مصرف روزانه تهیه و از خرید انبوه و بیات کردن آن خودداری کنند.

استان سیستان و بلوچستان , استانداری سیستان و بلوچستان , استان سیستان و بلوچستان , استانداری سیستان و بلوچستان ,

 منبع: تسنیم


لینک کوتاه : http://donyayekhabar.com/?p=22953
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما

آخرین اخبار