تاریخ انتشار : ۰۴-۱۱-۱۴۰۰ - ۸:۱۳

زلزله رودهن خسارتی نداشته است

فرماندار دماوند گفت: خوشبختانه پس از ارزیابی‌های انجام شده، گزارشی از خسارت در شهرها و روستاهای بخش رودهن نداشته ایم.

به گزارش دنیای خبر،رضا طاهر خانی شامگاه یکشنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در پی رخ داد زمین لرزه ۳.۶ ریشتر در بخش رودهن، جلسه ستاد مدیریت بحران شهرستان دماوند با حضور بخشدارهای رودهن و دماوند، شهرداران رودهن و آبعلی و اعضای ستاد مدیریت بحران شهرستان دماوند در بخشداری رودهن برگزار شد.

رئیس ستاد مدیریت بحران دماوند گفت: در پی رخ داد زمین لرزه ۳/۶ ریشتری در رودهن، بلافاصله اعضای ستاد مدیریت بحران شهرستان دماوند در آماده باش کامل قرار گرفت.

فرماندار دماوند بر ضرورت آمادگی کامل اعضای ستاد مدیریت بحران شهرستان و استفاده از تمام ظرفیت دستگاه‌های اجرایی در جهت مدیریت بحران‌های احتمالی تاکید، و خاطرنشان کرد: حضور به موقع مسئولین در مواقع بحرانی می‌تواند باعث ایجاد دلگرمی و امید در بین مردم شود.

وی گفت: در کمترین زمان اکثر اعضای مدیریت بحران با حضور در بخشداری رودهن، آمادگی خود و نیروهای امدادی و خدماتی را اعلام کردند تا در صورت نیاز بتوانیم بهترین خدمات را به هموطنان ارائه دهیم.

طاهرخانی عنوان داشت: با توجه به حادثه خیز بودن شهرستان دماوند تشکیل جلسات هماهنگی ستاد مدیریت بحران در شهرستان قبل از وقوع حوادث غیر مترقبه موجب آمادگی بیشتر و عملکرد بهتر اعضا ستاد در زمان بحران خواهد بود.

فرماندار دماوند با تاکید بر اینکه ضروری است که همه اعضا جهت بررسی تجهیزات رسانی امکانات مورد نیاز جهت استفاده در مواقع لزوم، آمادگی کامل داشته باشند اظهار داشت: تیم‌های ارزیاب و پشتیبانی هلال احمر آماده هستند تا در صورت نیاز به کانون زلزله اعزام شوند.

طاهرخانی افزود: خوشبختانه پس از ارزیابی‌های انجام شده، گزارشی از خسارت در شهرها و روستاهای بخش رودهن نداشتیم.


لینک کوتاه : http://donyayekhabar.com/?p=22650
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما

آخرین اخبار