تاریخ انتشار : 16 آذر 1400 - 10:16

سامانه درخواست کارت سوخت المثنی مشکلی ندارد

رضایی گفت: از هفتم آذرماه تاکنون حدود ۱۰۰ هزار درخواست کارت سوخت المثنی دریافت کردیم که ظرف ۱۰ روز آینده تحویل شرکت پست می‌شود.

به گزارش دنیای خبر، مدیر سامانه هوشمند سوخت درباره اختلال در صدور کارت‌های هوشمند سوخت المثنی گفت: در حال حاضر اختلالی نداریم و این خبر مربوط به چند هفته قبل است. پس از اختلال سایبری سراسری در سامانه هوشمند در آبان ماه، به جهت حفاظت از سهمیه‌های مردم، ارتباطات برون سازمانی از جمله ارتباط با دفاتر پلیس + ۱۰ که خدمت ثبت المثنی در آن جا انجام می‌شد را قطع کردیم.

او افزود: اگر دفاتر پلیس + ۱۰ ادعا می‌کنند که در حال تحویل گیری مدارک هستند، یعنی فرآیند آغاز و حتما در سامانه هم ثبت می‌شود.

رضایی گفت: در یک هفته گذشته یعنی از هفتم آذرماه که سامانه ثبت درخواست کارت سوخت المثنی مجدداً راه اندازی شده، حدود ۱۰۰ هزار درخواست را از پژوهش و توسعه ناجی دریافت کردیم و برای کارخانه شخصی سازی فرستادیم که کارت‌های مربوط به این درخواست‌ها، ظرف ۱۰ روز آینده تحویل شرکت پست می‌شود.

او بیان کرد: روند تحویل کارت سوخت همیشه حدود یک ماه زمان می‌برد، زیرا بین سه وزارتخانه کار انجام می‌شود و اطلاعات را از پلیس راهور ناجا دریافت می‌کنیم. پلیس راهور ناجا نیز هیچگونه اختلالی در دفاتر پلیس + ۱۰ را گزارش نکرده است.


لینک کوتاه : http://donyayekhabar.com/?p=19927
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما

آخرین اخبار