تاریخ انتشار : 15 آذر 1400 - 15:40

آتش‌سوزی هتل صدف محمودآباد خاموش شد

رییس آتش نشانی شهرداری محمودآباد گفت که آتش‌سوزی هتل صدف این خاموش شده است و در حال حاضر خطری‌ ساختمان را تهدید نمی‌کند.

به گزارش دنیای خبر،حسن ذبیحی پور  افزود: با توجه به مهار آتش و خاموش شدن آن در حال حاضر نیروهای آتش نشانی در حال بررسی کامل طبقات این برج هستند تا اطمینان حاصل شود که احتمال گسترش آتش سوزی نداشته باشیم.
وی با بیان این که با وجود خاموش شدن آتش همچنان نمی توان ریسک کرد ، گفت : نیروهای آتش نشان تا چندین ساعت دیگر در این مکان حضور خواهند داشت تا از حوادث احتمالی و یا زبانه کشیدن دوباره آتش جلوگیری شود.
رییس آتش نشانی محمود آباد افزود : خوشبختانه آتش سوزی با کمک  و پشتیبانی آتش نشانی های شهرهای اطراف از جمله آمل، فریدونکنار و سرخ رود مهار شده است.
وی در خصوص علت این آتش سوزی ، توضیح داد : هر حریقی بر اثر بی احتیاطی صورت می گیرد ، ولی برای بیان علت دقیق این حادثه حداقل یک هفته زمان لازم است تا بررسی های بیشتر انجام و علت یابی شود.

هتل صدف محمودآباد حوالی ساعت ۱۳ امروز دوشنبه دچار  آتش سوزی شد.

شاهدان عینی گفتند که پیش از آتش سوزی که از طبقه آخر شروع شد ، یک اکیپ در حال جوشکاری بودند.

هتل صدف سال ۱۳۹۰ در زمینی مشرف به دریا با امکانات اقامتی ، خدماتی ، تفریحی منحصر به فرد افتتاح شد. این مجموعه با یکصد واحد اقامتی در کوچه دریای ۲۸ خیابان آزادی شهر محمودآباد واقع شده است.

 

منبع: ایرنا


لینک کوتاه : http://donyayekhabar.com/?p=19881
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما

آخرین اخبار