تاریخ انتشار : ۱۷-۰۸-۱۴۰۰ - ۱۲:۰۹

قیمت طلا، سکه و ارز امروز ۱۴۰۰/۰۸/۱۷

امروز در بازار آزاد تا این لحظه قیمت طلای ۱۸ عیار هر گرم یک میلیون و ۲۰۷ هزار تومان، قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۱۲ میلیون و ۲۴۴ هزار تومان و قیمت دلار ۲۸ هزار و ۸۴ تومان است.

به گزارش دنیای خبر،هم‌اکنون در بازار داخلی، قیمت طلای ۱۸ عیار هر گرم یک میلیون و ۲۰۷ هزار تومان، قیمت دلار ۲۸ هزار و ۸۴ تومان، قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۱۲ میلیون و ۲۴۴ هزار تومان و قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح قدیم نیز ۱۱ میلیون و ۸۴۸ هزار تومان است.

در بازار سبزه‌میدان هم‌اکنون، قیمت نیم‌سکه بهار آزادی ۶ میلیون و ۲۳۰ هزار تومان، ربع سکه بهار آزادی ۳ میلیون و ۷۵۰ هزار تومان و سکه یک گرمی ۲ میلیون و ۲۹۰ هزار تومان تعیین شده است و به فروش می‌رسد.

قیمت طلای ۲۴ عیار در هر گرم یک میلیون و ۲۰۷ هزار تومان و هر مثقال طلا، ۵ میلیون و ۲۲۴ هزار تومان ارزش‌گذاری شده است.

به گزارش تسنیم،‌ در بازار ارز هم‌‌اکنون،‌ قیمت دلار ۲۸ هزار و ۸۴ تومان، قیمت یورو ۳۲ هزار و ۴۱۷ تومان، پوند انگلیس ۳۷ هزار و ۹۲۹ تومان و درهم امارات ۷ هزار و ۶۳۸ تومان اعلام شده است.

علاوه بر این، در صرافی‌های بانکی قیمت فروش دلار ۲۷ هزار و ۱۷۴ تومان و قیمت خرید دلار از مردم ۲۶ هزار و ۶۳۶ تومان تعیین شده است. قیمت فروش یورو نیز معادل ۳۱ هزار و ۷۴ تومان و قیمت خرید یورو نیز ۳۰ هزار و ۴۵۹ تومان اعلام شده است.


لینک کوتاه : http://donyayekhabar.com/?p=17985
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما

آخرین اخبار