تاریخ انتشار : ۱۶-۰۸-۱۴۰۰ - ۱۱:۳۳

قیمت طلا، سکه و ارز امروز ۱۴۰۰/۰۸/۱۶

امروز در بازار آزاد تا این لحظه قیمت طلای ۱۸ عیار هر گرم یک میلیون و ۱۹۶ هزار تومان، قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۱۱ میلیون و ۹۵۰ هزار تومان و قیمت دلار ۲۷ هزار و ۷۹۴ تومان است.

به گزارش دنیای خبر،هم‌اکنون در بازار داخلی، قیمت طلای ۱۸ عیار هر گرم یک میلیون و ۱۹۶ هزار تومان، قیمت دلار ۲۷ هزار و ۷۹۴ تومان، قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۱۱ میلیون و ۹۵۰ هزار تومان و قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح قدیم نیز ۱۱ میلیون و ۸۵۰ هزار تومان است.

در بازار سبزه‌میدان هم‌اکنون، قیمت نیم‌سکه بهار آزادی ۶ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان، ربع سکه بهار آزادی ۳ میلیون و ۶۵۰ هزار تومان و سکه یک گرمی ۲ میلیون و ۲۵۰ هزار تومان تعیین شده است و به فروش می‌رسد.

قیمت طلای ۲۴ عیار در هر گرم یک میلیون و ۵۹۷ هزار تومان و هر مثقال طلا، ۵ میلیون و ۱۸۵ هزار تومان ارزش‌گذاری شده است.

 در بازار ارز هم‌‌اکنون،‌ قیمت دلار ۲۷ هزار و ۷۹۴ تومان، قیمت یورو ۳۲ هزار و ۱۴۲ تومان، پوند انگلیس ۳۷ هزار و ۶۳۰ تومان و درهم امارات ۷ هزار و ۵۶۵ تومان اعلام شده است.

علاوه بر این، در صرافی‌های بانکی قیمت فروش دلار ۲۷ هزار و ۷۳ تومان و قیمت خرید دلار از مردم ۲۶ هزار و ۶۵۳ تومان تعیین شده است. قیمت فروش یورو نیز معادل ۳۰ هزار و ۹۷۳ تومان و قیمت خرید یورو نیز ۳۰ هزار و ۳۶۰ تومان اعلام شده است.


لینک کوتاه : http://donyayekhabar.com/?p=17904
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما

آخرین اخبار