تاریخ انتشار : ۱۵-۰۸-۱۴۰۰ - ۱۱:۵۴

قیمت طلا، سکه و ارز امروز ۱۴۰۰/۰۸/۱۵

امروز در بازار آزاد تا این لحظه قیمت طلای ۱۸ عیار هر گرم یک میلیون و ۱۹۱ هزار تومان، قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۱۱ میلیون و ۸۵۰ هزار تومان و قیمت دلار ۲۷ هزار و ۷۵۰تومان است.

به گزارش دنیای خبر،هم‌اکنون در بازار داخلی، قیمت طلای ۱۸ عیار هر گرم یک میلیون و ۱۹۱ هزار تومان، قیمت دلار ۲۷ هزار و ۷۵۰ تومان، قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۱۱ میلیون و ۸۵۰هزار تومان و قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح قدیم نیز ۱۱ میلیون و ۷۵۰  هزار تومان است.

در بازار سبزه‌میدان هم‌اکنون، قیمت نیم‌سکه بهار آزادی ۶ میلیون و ۱۷۰ هزار تومان، ربع‌سکه بهار آزادی ۳ میلیون و ۶۵۰ هزار تومان و سکه یک‌گرمی ۲ میلیون و ۲۵۰هزار تومان تعیین شده است و به فروش می‌رسد.

قیمت طلای ۲۴عیار در هر گرم یک‌میلیون و ۵۸۹ هزار تومان و هر مثقال طلا، ۵ میلیون و ۱۶۲ هزار تومان ارزش‌گذاری شده است.

  در بازار ارز هم‌‌اکنون،‌ قیمت دلار ۲۷ هزار و ۷۵۰  تومان، قیمت یورو۳۲ هزار و ۱۳۰ تومان، پوند انگلیس ۳۷هزار و ۶۱۲ تومان و درهم امارات ۷ هزار و ۵۶۲ تومان اعلام شده است.

علاوه بر این، در صرافی‌های بانکی قیمت فروش دلار ۲۷ هزار و ۱۷  تومان و قیمت خرید دلار از مردم ۲۶ هزار و ۴۸۲ تومان تعیین شده است. قیمت فروش یورو نیز معادل ۳۱ هزار و ۱۸۲ تومان و قیمت خرید یورو نیز ۳۰ هزار و ۵۶۴ تومان اعلام شده است.


لینک کوتاه : http://donyayekhabar.com/?p=17844
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما

آخرین اخبار