تاریخ انتشار : ۱۴-۰۸-۱۴۰۰ - ۹:۱۸

چهارشنبه فراموش‌نشدنی!

روز چهارشنبه ۱۲ آبان – در آستانه روز تاریخی ۱۳ آبان که به نام روز جهانی مبارزه با استکبار جهانی خوانده شده است – ارتش تروریست امریکا قصد یک راهزنی دریایی را داشت که با واکنش قهرمانانه و مجاهدت مثال زدنی رزمندگان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با شکست بزرگی روبه‌رو شد. شکستی که تحسین جهانیان را برانگیخت!

دکتر حسن کربلایی

به گزارش دنیای خبر،  امریکایی‌ها قصد داشتند نفت متعلق به ایران را در دریای عمان سرقت کنند. قصد امریکایی‌های تروریست این بود که در آستانه ۱۳ آبان؛
۱- به جهانیان نشان دهند هنوز دارای اقتدار هستند و مدیریت گذرگاه‌های استراتژیک – خاصه شاهراه‌های دریایی – را بر عهده دارند.
۲- شکست عین‌الاسد از ایران، چیزی از هیمنه ما نکاسته است!
۳- خط شکست تحریم ونزوئلا ترمیم شده است و همچنان سدی به نام امریکا وجود دارد.
۴- از رویارویی با ارتش و سپاه ایران هراسی به دل نداریم!
اما چه روی داد؟ نیروهای سپاه محموله نفتی کشورمان را با اقتدار پس گرفتند. اقتداری که موجب شد ناوها و بالگردهای نظامی ارتش تروریست امریکا جرات شلیک یک گلوله را هم پیدا نکنند.
در واقع؛
۱- امریکا ضعف خود را در برابر جمهوری اسلامی نشان داد.
۲- امریکا با دست خود ثابت کرد که مدیریت آب‌های منطقه با تهران است و بس!
۳- جمهوری اسلامی ایران در دفاع از منافع خود در برابر امریکا و هر کشور دیگری، کوچک‌ترین تردیدی به خود راه نمی‌دهد.
۴- امریکا به دلیل بی‌عقلی ذاتی و حماقت سیاسی و نظامی و با اقدام عجیبش، روحیه‌ای مضاعف به گروه‌های جهادی در سطح منطقه بخشید و جمهوری اسلامی و مکتب سردار رشید اسلام سپهبد حاج قاسم سلیمانی را به‌عنوان سرمشق «مقاومت و پیروزی» پررنگ‌تر کرد!
نیوزویک در تازه‌ترین شماره خود نوشت: «امریکایی‌ها (در صحنه رویارویی) تنها سپاه پاسداران را نظاره کردند!»
شاید این جمله به تنهایی گویای اقتداری بزرگ و تاریخی است.
رویداد روز چهارشنبه دریای عمان نه تنها برگی دیگر به دفتر بزرگ پیروزی‌ها و حماسه‌های ملت ایران و رزمندگان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی افزود بلکه درس عبرتی دیگر برای همه دشمنان ایران و اسلام عزیز شد! حماسه روز چهارشنبه، باز هم یادآور این جمله درخشان رهبر حکیم عزیزمان شد که؛
« دوران بزن دررو تمام شده است!»


لینک کوتاه : http://donyayekhabar.com/?p=17789
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما

آخرین اخبار