تاریخ انتشار : ۱۳-۰۸-۱۴۰۰ - ۱۲:۵۴

قیمت طلا، سکه و ارز امروز ۱۴۰۰/۰۸/۱۳

امروز در بازار آزاد تا این لحظه قیمت طلای ۱۸ عیار هر گرم یک میلیون و ۱۶۸ هزار تومان، قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۱۱ میلیون و۷۴۰هزار تومان و قیمت دلار ۲۷ هزار و۷۲۶تومان است.

به گزارش دنیای خبر، هم‌اکنون در بازار داخلی، قیمت طلای ۱۸ عیار هر گرم یک میلیون و ۱۶۸ هزار تومان، قیمت دلار ۲۷ هزار و ۷۲۶ تومان، قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۱۱ میلیون و ۷۴۰هزار تومان و قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح قدیم نیز ۱۱ میلیون و۵۵۰ هزار تومان است.

در بازار سبزه‌میدان هم‌اکنون، قیمت نیم‌سکه بهار آزادی ۶ میلیون و ۷۰ هزار تومان، ربع‌سکه بهار آزادی ۳ میلیون و ۵۵۰ هزار تومان و سکه یک‌گرمی ۲ میلیون و ۲۳۰هزار تومان تعیین شده است و به فروش می‌رسد.

قیمت طلای ۲۴عیار در هر گرم یک‌میلیون و ۵۵۸ هزار تومان و هر مثقال طلا، ۵ میلیون و ۶۰ هزار تومان ارزش‌گذاری شده است.

  در بازار ارز هم‌‌اکنون،‌ قیمت دلار ۲۷ هزار و ۷۲۶ تومان، قیمت یورو۳۲  هزار و ۶۶ تومان، پوند انگلیس ۳۷هزار و ۹۶۶ تومان و درهم امارات ۷ هزار و ۵۴۵ تومان اعلام شده است.

علاوه بر این، در صرافی‌های بانکی قیمت فروش دلار ۲۷ هزار و ۱۷ تومان و قیمت خرید دلار از مردم ۲۶ هزار و۴۸۲ تومان تعیین شده است. قیمت فروش یورو نیز معادل ۳۱ هزار و۱۸۲ تومان و قیمت خرید یورو نیز ۳۰ هزار و ۵۶۴ تومان اعلام شده است.


لینک کوتاه : http://donyayekhabar.com/?p=17778
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما

آخرین اخبار