تاریخ انتشار : 05 آبان 1400 - 11:46

قیمت طلا، سکه و ارز امروز ۰۵ /۱۴۰۰/۰۸

امروز در بازار آزاد تا این لحظه قیمت طلای ۱۸ عیار هر گرم یک میلیون و ۱۶۲ هزار تومان، قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۱۱ میلیون و۷۶۰هزار تومان و قیمت دلار ۲۷ هزار و۵۵۵ تومان است.

به گزارش دنیای خبر،هم‌اکنون در بازار داخلی، قیمت طلای ۱۸ عیار هر گرم یک میلیون و ۱۶۲ هزار تومان، قیمت دلار ۲۷ هزار و ۵۵۵ تومان، قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۱۱ میلیون و ۷۶۰هزار تومان و قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح قدیم نیز ۱۱ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان است.

در بازار سبزه‌میدان هم‌اکنون، قیمت نیم‌سکه بهار آزادی ۶ میلیون و ۸۰ هزار تومان، ربع‌سکه بهار آزادی ۳ میلیون و ۵۷۰ هزار تومان و سکه یک‌گرمی ۲ میلیون و ۲۲۰هزار تومان تعیین شده است و به فروش می‌رسد.

قیمت طلای ۲۴عیار در هر گرم یک‌میلیون و ۵۵۰ هزار تومان و هر مثقال طلا، ۵ میلیون و ۳۵ هزار تومان ارزش‌گذاری شده است.

  در بازار ارز هم‌‌اکنون،‌ قیمت دلار ۲۷ هزار و ۵۵۵ تومان، قیمت یورو۳۲ هزار و ۶۰تومان، پوند انگلیس ۳۷هزار و ۹۳۹ تومان و درهم امارات ۷ هزار و ۵۰۵ تومان اعلام شده است.

علاوه بر این، در صرافی‌های بانکی قیمت فروش دلار ۲۶ هزار و ۹۲۰ تومان و قیمت خرید دلار از مردم ۲۶ هزار و۳۸۷ تومان تعیین شده است. قیمت فروش یورو نیز معادل ۳۱ هزار و۵۵۱ تومان و قیمت خرید یورو نیز ۳۰ هزار و ۹۲۶ تومان اعلام شده است.


لینک کوتاه : http://donyayekhabar.com/?p=17382
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما

آخرین اخبار