تاریخ انتشار : ۱۲-۰۵-۱۴۰۰ - ۸:۵۰

بازداشت شهردار و عضو شورای شهر”لوشان” گیلان

دادستان رودبار گفت: شهردار شهر لوشان و یکی از اعضای شورای این شهر به جرم مشارکت در اختلاس و تصرف غیرقانونی در اموال دولتی بازداشت شدند.

به گزارش دنیای خبر،هادی بشری از بازداشت یکی از مسئولان شهرستان رودبار خبر داد و اظهار داشت: شهردار و یکی از اعضای شورای اسلامی یکی از شهرهای تابعه شهرستان رودبار در بازداشت به سر می‌برند.

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان رودبار اتهام دو فرد مذکور را مشارکت در اختلاس خواند و خاطرنشان کرد: شهردار و یکی از اعضای شورای شهر لوشان به اتهام مشارکت در اختلاس و تصرف غیرقانونی در اموال دولتی بازداشت شدند.

بشری با بیان اینکه همچنین جعل متعدد اسناد از طریق سندسازی از دیگر اتهامات دو فرد مذکور است تصریح کرد: این پرونده‌ در حال رسیدگی است لذا پس از بررسی پرونده اطلاعات تکمیلی اطلاع‌رسانی می‌شود.

وی با بیان اینکه اولویت نخست دستگاه قضا صیانت از حقوق عامه مردم و برخورد قاطع با تضییع‌کنندگان و دست‌اندازان بیت‌المال اولویت گفت: عملکرد مدیران شهری و ادارات شهرستان به‌طور جدی پایش می‌شود.

بشری با اشاره به رصد مستمر ادارات از سوی دستگاه نظارتی عنوان داشت: دستگاه‌های نظارتی، عملکرد ادارات به‌ویژه شهرداری‌ها را پایش می‌کنند و در صورت مشاهده هرگونه تخلف برخورد جدی انجام می‌شود.

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان رودبار اظهار داشت: مردم بهترین ناظر در جامعه هستند از این رو از تمامی شهروندان می‌خواهیم که در نظارت عملکرد شهرداری‌ها، دستگاه‌ها، ادارات یاریگر ما باشند.

 

منبع: تسنیم


لینک کوتاه : http://donyayekhabar.com/?p=12994
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما

آخرین اخبار