تاریخ انتشار : ۰۶-۰۵-۱۴۰۰ - ۱۰:۱۳

ازداشت زمین‌خوار میلیاردی در یزد

فرمانده انتظامی استان یزد گفت: فردی که با جعل و اسناد و مدارک اقدام به زمین خواری به ارزش ۱۳۵ میلیارد ریال کرده بود دستگیر شد.

به گزارش دنیای خبر،سردار ‌عباسعلی بهدانی‌فرد‌ درباره این خبر اظهار داشت: در پی ارجاع یک فقره پرونده قضایی در خصوص شکایت اداره راه و مسکن و شهرسازی مبنی بر تصرف غیرقانونی اراضی دولتی توسط فردی در حوالی میدان امام حسین(ع) شهر یزد، بررسی موضوع در دستور کار قرار گرفت.

وی افزود: ماموران پلیس امنیت اقتصادی استان یزد با انجام تحقیقات فنی و اطلاعاتی و پس از اطمینان از صحت و سقم موضوع با اخذ مجوز قضائی متهم را در مخفیگاهش در یک منزل مسکونی در شهر یزد دستگیر و به اداره پلیس منتقل کردند.

فرمانده انتظامی استان یزد گفت: متهم در بازجویی‌های کارآگاهان پلیس، پس از قرار گرفتن در برابر ادله و مستندات لازم به جعل اسناد و مدارک و سندسازی و تصرف ۲ هزار و ۷۰۰ متر از اراضی دولتی در شهر یزد به ارزش ۱۳۵ میلیارد ریال اعتراف کرد.

سردار بهدانی فرد با بیان اینکه متهم پس از تشکیل و تکمیل پرونده به مراجع قضائی معرفی شد افزود: شهروندان قبل از خرید و فروش ملک و واریز هرگونه وجهی حتما اصالت آن را از مراجع قانونی استعلام و از اسناد مالکیت آن اطمینان کامل پیدا کنند.


لینک کوتاه : http://donyayekhabar.com/?p=12724
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما

آخرین اخبار