تاریخ انتشار : ۳۱-۰۳-۱۴۰۰ - ۱۲:۵۱

قیمت طلا، سکه و ارز امروز ۱۴۰۰/۰۳/۳۱

هم‌اکنون در بازار داخلی قیمت طلای ۱۸عیار هر گرم یک میلیون و ۲۹ هزار تومان، قیمت دلار ۲۳ هزار و ۹۴۰ تومان، قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۱۰ میلیون و ۳۲۰ هزار تومان و قیمت سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم نیز ۱۰ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان است.

به گزارش دنیای خبر،در بازار سبزه‌میدان هم اکنون، قیمت نیم‌سکه بهار آزادی ۵ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان، ربع‌سکه بهار آزادی ۳ میلیون و ۵۵۰ هزار تومان و سکه یک گرمی ۲ میلیون و ۲۷۰ هزار تومان تعیین شده است و به فروش می‌رسد.

قیمت طلای ۱۸عیار در هر گرم هم یک میلیون و ۲۹ هزار تومان، قیمت طلای ۲۴عیار در هر گرم یک‌میلیون و ۳۷۴ هزار تومان و هر مثقال طلا ۴ میلیون و ۴۴۵ هزار تومان ارزش‌گذاری شده است.

* قیمت های درج شده در این خبر با استناد به نرخ های اعلامی از سوی اتحادیه طلا و جواهر است.

 در بازار ارز هم اکنون قیمت دلار ۲۳ هزار و ۹۴۰ تومان، قیمت یورو ۲۸ هزار و ۲۰۰ تومان و درهم امارات  ۶ هزار و  ۵۴۰ تومان اعلام شده است.

نوسان قیمت در بازار ارز درحالی رخ داده که در تعطیلات نوروز، با تلاش سفته بازان،‌ قیمت دلار به مرز ۲۶ هزار تومان هم رسیده بود اما انتشار خبرهای مربوط به مذاکرات هسته ای و … باعث عقب نشینی دلار از این سطح قیمتی شده است.

به اعتقاد کارشناسان دو باور در بازار ارز وجود دارد که موجب نوسانات قیمتی می شود،‌نخست اینکه با مذاکره و بازگشت به برجام و … قیمت ارز کاهش چشم گیری خواهد داشت و دوم اینکه حتی مذاکره هم نمی تواند مانع از واقعیات موجود اقتصاد ایران شود و امکان کاهش چشم گیر قیمت ارز وجود ندارد و نهایتا دلار در کانال ۲۳-۲۲ هزار تومان جا خوش می کند.

 در صرافی‌های بانکی قیمت‌ دلار و یورو نسبت به روز کاری قبل افزایش یافته است؛ برهمین اساس، قیمت فروش دلار ۲۳ هزار و ۶۱۲ تومان و قیمت خرید دلار از مردم ۲۳ هزار و ۱۴۵ تومان تعیین شده است. قیمت فروش یورو نیز معادل ۲۷ هزار و ۹۴۲ تومان و قیمت خرید یورو نیز ۲۷ هزار و ۳۸۹ تومان اعلام شده است.

نرخ خرید و فروش دلار و یورو در صرافی‌های بانکی و بازار متشکل ارزی متغیر است و متناسب با نوسانات بازار آزاد در طول روز چند بار تغییر می‌کند.


لینک کوتاه : http://donyayekhabar.com/?p=11504
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما

آخرین اخبار