تاریخ انتشار : ۲۴-۰۳-۱۴۰۰ - ۱۴:۱۴

مردم ولایت مدار کُرد در مقابل حفظ آرمان های خود تا پای جان ثابت قدم هستند

امام جمعه پاوه با بیان اینکه مردم ولایت مدار کُرد در مقابل حفظ آرمان های خود تا پای جان ثابت قدم هستند، بیان داشت: ده هزار شهید یکی از معتبرین اسناد تاریخ انقلاب اسلامی است مبنی بر این که قوم کُرد همواره همیار انقلاب اسلامی بوده و هست.

به گزارش دنیای خبر، ماموستا ملا”عبدالقادر قادری” امام جمعه پاوه در گفتگو با خبرنگار حوزه استان های خبرگزاری تقریب اظهار داشت: در عمر با برکت ۴۲ ساله انقلاب اسلامی در این امت فراز و نشیب زیادی رخ داده است، هشت سال دوران جنگ نابرابر دفاع مقدس، جنگ های اجتماعی، فرهنگی، اقتصادی و … نمونه هایی است که بعد از انقلاب بر این ملت تحمیل شد؛ لذا امروز شاید به ظاهر جنگ نظامی نداریم اما دشمنان این مرز و بوم با تمام توان در عرصه های مختلف در حال جنگ تمام عیار هستند.

مردم ولایت مدار کُرد در مقابل حفظ آرمان های خود تا پای جان ثابت قدم هستند

امام جمعه پاوه عنوان کرد: ملت با بصیرت ایران بخصوص مردم مرزدار، غیور و ولایت مدار کُرد در طول این چهار دهه به جهان ثابت کردند که به معنای واقعی مسلمان، فهیم و در مقابل حفظ آرمان های خود تا پای جان ثابت قدم هستند.

وی با اشاره به خاطرات دیدار با مقام معظم رهبری، خاطرنشان کرد: فرمانده وقت سپاه بیت المقدس کردستان در بخشی از گزارشی که خدمت مقام معظم رهبری ارائه کرد گفت که اهل سنت غرب حدود ده هزار شهید همراه با تعداد زیادی جانباز و آزاده تقدیم انقلاب کرده است که این خود سندی است بر نقش پر رنگی که مردم دیندار این منطقه در پیروزی و پاسداری از انقلاب اسلامی داشته و دارند.

ده هزار شهید معتبرین سند تاریخ انقلاب برای همیاری قوم کُرد با انقلاب اسلامی 

این مسئول بیان داشت: امروزه هم یادگارانی از دفاع مقدس از جنس جانبازان، و آزادگان نقش پررنگی در ادامه راه شهدای عزیز دارند و این بزرگترین و یکی از معتبرین اسناد تاریخ انقلاب اسلامی است مبنی بر اینکه قوم کُرد همواره همیار انقلاب اسلامی بوده  و هست. هر چند گروهک های منحله و فریب خورده‌ ای هم بودند و مخالفت های خود را با بخشی از آرمان های انقلاب بروز داده اند ولی طبق قرآن کریم «و العاقبه للمتّقین».

عضو شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت در ادامه گفت: امروزه مشکلات زیادی همچون بیکاری و تورم در کشور و طبعاً در کردستان موجود است، ولی ملت ایران فهیم و بابصیرت، اهل دین و عرفان هستند اگر مسئولین با ارباب رجوع درست برخورد کنند همانطوری که در دوران هشت سال دفاع مقدس کشور توانستند بر همه مشکلات به درستی غلبه کنند امروز نیز قطعاً می توانند در مقابله با جنگ های نرم که در عرصه فضای مجازی صورت می گیرد و به بزرگ نمایی مشکلات موجود در کشور می پردازند غلبه کنند.

انتخاب فرد اصلح موجب عزت و سربلندی کشور می شود

ماموستا قادری یادآور شد: در ۴۲ سال عمر انقلاب این نظام در انتخابات یکی بعد از دیگری آزمایش پس داده است که بحمدالله از همه آنها هم سربلند بیرون آمده است؛  انشاءالله در انتخابات پیش رو همه مردم با حضور حداکثری خود با انتخاب فردی اصلح که همه ملاک های یک مدیر و مدبّر را داشته باشد، عزت و سربلندی کشور را بیش از پیش رقم خواهند زند.

ماموستا ملاقادر قادری در ادامه بیان داشت: امروز دشمنان به خیال خام خود فکر می کنند که برخی از مشکلات داخلی و توطئه های همیشگی آنها نسبت به انقلاب، کمی مردم را در استقبال از انتخابات سرد کرده است؛ ولی آنچه مصلحت دین و کشور است حضور حداکثری در انتخابات است که موجب مایوس شدن دشمن است و مردم با حضورشان در انتخابات مطالبه گری بحق از مسئولین در رفع مشکلات موجود خواهند داشت.

انقلاب اسلامی از پشتوانه محکم مردمی برخوردار است

امام جمعه شهرستان پاوه اضافه کرد: امروز با توجه به توطئه های بی امان دشمن به سردمداری آمریکا علیه امت های اسلامی بخصوص ایران عزیزمان حضور حداکثری ما در انتخابات موجب خنثی شدن توطئه های آنها می شود و این را می رساند که انقلاب از پشتوانه محکم مردمی برخوردار است، در واقع مردم با این کار برائت خود را از دشمن اعلام می کنند که در ۴۲ سال جنگ نرم با تمام توان رسانه ای خود خللی در بصیرت آنها بروز پیدا نکرده است.

وی در ادامه به طراز بالای دینداری مردم اورامانات و حضور همیشگی جوانان مومن و انقلابی در مساجد اشاره و تصریح کرد: چندی پیش مراسم مولودی خوانی در شهرستان پاوه به عنوان یکی از نمادهای وحدت در میراث ملی ثبت شده است.

وی در پایان به عمده اقدامات عمرانی پس از انقلاب در مناطق کردنشین اشاره و عنوان کرد: امیدوارم مسئولین دلسوز و خدوم با تلاش ها جهادی خود در جهت رفع برخی از مشکلات موجود همچون بیکاری هم تلاش کنند، و همواره در برخورد با ارباب رجوع به صورت شایسته رفتار کنند چرا که رفتار مناسب با ارباب رجوع مافوق یک سیاست خوب است.

 


لینک کوتاه : http://donyayekhabar.com/?p=11262
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما

آخرین اخبار