تاریخ انتشار : ۰۳-۰۳-۱۴۰۰ - ۷:۲۹

تمدید مهلت ثبت‌نام برای نقل‌وانتقال فرهنگیان

مهلت ثبت نام متقاضیان نقل و انتقال فرهنگیان تا چهارشنبه این هفته، (پنجم خرداد جاری) تمدید شد.

به گزارش دنیای خبر، مرکز برنامه ریزی منابع انسانی و امور اداری وزارت آموزش و پرورش با اشاره به نقل و انتقال فرهنگیان در سال تحصیلی ۱۴۰۱-۱۴۰۰ اعلام کرد که مهلت ثبت نام متقاضیان در سامانه پروفایل تا تاریخ پنجم خرداد ماه ۱۴۰۰ تمدید شده است.

همچنین به مدیران کل استان ها تاکید شده است که با توجه به دسترسی ایجاد شده، ترتیبی اتخاذ کنند تا کارشناسان امور اداری مناطق نسبت به ثبت نام افرادی که در فرایند ثبت اطلاعات انتقال در سامانه مربوط با پیغام خطا مواجه می شوند، مساعدت و همکاری کنند. بدیهی است جدول زمان بندی نقل و انتقالات با همین فاصله زمانی تغییر خواهد کرد.

جدول زمانبندی نقل و انتقالات به شرح زیر است که طبق اعلام مرکز منابع انسانی، تاریخ ها به فاصله پنج روز تغییر خواهند کرد:

  از جمله ضوابط و مقررات انتقال دائم برون استانی می توان به نداشتن تعهد خدمت به منطقه مبدأ لازمه انتقال دائم اشاره کرد. بر این اساس فارغ التحصیلان مراکز تربیت معلم، دانشگاه فرهنگیان و دانشگاه شهید رجایی (به میزان دو برابر مدت تحصیل) و مستخدمین ماده ۲۸ (به مدت ۱۰ سال) و سایر کارکنان که تعهدی مبنی بر خدمت در مناطق مورد تعهد داده اند، مجاز به ارائه درخواست و تکمیل فرم امتیازبندی نیستند.

البته سنوات انتقال متقاضیانی که در سال های گذشته به صورت موقت منتقل شده اند، جزو مدت خدمت تعهد برای آموزش و پرورش منطقه مبدأ محسوب نمی شود. همچنین مدت سوابق خدمت به صورت حق التدریس، نهضت سواد آموزی، ماموریت به سایر دستگاهها، تحصیل در مراکز تربیت معلم، تربیت دبیر، خدمت نظام وظیفه، قرارداد کار معین و … به عنوان سنوات ایفای تعهد یا سوابق مورد نیاز برای انتقال محسوب نخواهد شد.

از جمله ضوابط و مقررات انتقال موقت برون استانی نیز دارا بودن حداقل دو سال سابقه خدمت آموزشی تمام وقت در آموزش و پرورش تا تاریخ ۳۱ شهریور ۱۴۰۰ به موجب حکم کارگزینی برای مستخدمین رسمی، رسمی آزمایشی و پیمانی است.

همچنین انتقال دائم به کلان شهرهای اصفهان، اهواز، تبریز، تهران، شیراز، قم، کرج و مشهد ممنوع بوده و صرفا درخواست ماموریت (انتقال موقت) متقاضیان قابل بررسی است.


لینک کوتاه : http://donyayekhabar.com/?p=10538
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما

آخرین اخبار