تاریخ انتشار : ۲۰-۱۲-۱۳۹۹ - ۱۰:۳۶

تست رایگان کرونا در مترو فعلا متوقف شد

مدیرعامل شرکت بهره برداری متروی تهران با اشاره به این که انجام تست رایگان کرونا در مترو فعلاً متوقف شده است، گفت: آمار مسافران مترو افزایش یافته و شهروندان باید سفرهایشان را مدیریت کنند.

به گزارش دنیای خبر،فرنوش نوبخت مدیرعامل شرکت بهره‌برداری مترو تهران  دربار آمار ابتلا به کرونا و فوتی‌های ناشی از این بیماری در شهر زیرزمینی اظهار داشت: از ابتدای شیوع کرونا تا کنون ۴ نفر از کارکنان شرکت بهره‌برداری مترو تهران به دلیل کرونا جان خود را از دست داده‌اند و ۵۰۰ نفر نیز در این مدت مبتلا به این بیماری شده‌اند.

وی بیان داشت: همزمان با دور شدن از ابتدای شیوع کرونا رعایت پروتکل‌ها توسط افراد بهتر و دقیق‌تر شد و این مسأله به کاهش آمار مبتلایان و متوفیان انجامید که البته در حال حاضر نیز این قضیه باید به صورت جدی مدنظر باشد و تداوم یابد.

مدیرعامل شرکت بهره‌برداری مترو تهران درباره آمار مسافران پایتخت گفت: در حال حاضر آمار مسافران حدود یک میلیون و ۱۰۰ هزار نفر است و مردم باید سفرهایشان را جهت پیشگیری از انتقال کرونا هر چه بهتر مدیریت کنند.

نوبخت درباره سرانجام غربالگری کرونا و تست رایگان این بیماری در برخی از ایستگاه‌های مترو تهران گفت: این موضوع در حال حاضر متوقف شده است و ما آمادگی داریم که در صورت نیاز دوباره فضاهای مورد نظر را در اختیار دانشگاه‌های علوم پزشکی و دستگاه‌های مربوطه قرار دهیم.

 

منبع: فارس


لینک کوتاه : http://donyayekhabar.com/?p=8112
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما

آخرین اخبار