تاریخ انتشار : ۰۹-۱۲-۱۳۹۹ - ۱۲:۴۹

وام ودیعه مسکن سال آینده پرداخت می شود؟

معاون مدیر کل دفتر اقتصاد مسکن وزارت راه و شهرسازی گفت: وزارت راه‌وشهرسازی پیگیر پرداخت تسهیلات ودیعه مسکن در سال آینده است.

به گزارش دنیای خبر،علی قائدی معاون مدیر کل دفتر اقتصاد مسکن وزارت راه و شهرسازی با بیان اینکه تاکنون ۲۰۰ هزار نفر از متقاضیان طرح مسکن ملی تایید نهایی شده‌اند، گفت: از این تعداد ۱۶۰ هزار نفر افتتاح حساب کرده و از این میزان هم حدود ۱۴۰ هزار نفر افتتاح حساب کرده و به پروژه‌ها متصل شده‌اند.

او ادامه داد: برای تمامی متقاضیان تشکیل پرونده صورت گرفته و برای دریافت تسهیلات هم از ناحیه بانک‌ها اقدامات لازم صورت گرفته است.

قائدی اظهار کرد: با پیشرفت فیزیکی پروژه و برداشتن یک گام تا مرحله فونداسیون تسهیلات تخصیص و پروژه اجرایی می‌شود.

معاون مدیر کل دفتر اقتصاد مسکن وزارت راه و شهرسازی توضیح داد: این ۱۴۰ هزار نفر افتتاح حساب داشته و تعیین تکلیف آنها انجام شده است و به ۸ هزار پروژه‌ای که در واحدهای مسکن ملی کلید خورده‌اند، متصل می‌شوند.

او همچنین درباره آخرین وضعیت وام ودیعه مسکن هم گفت: تا پایان اسفند ماه پرونده پرداخت تسهیلات ودیعه مسکن بسته می‌شود و تاکنون هم ۲۱۴ هزار نفر تسهیلات دریافت کردند و مابقی هم که حدود ۱۵ هزار نفر هستند در مرحله تشکیل پرونده قرار دارند.

قائدی با بیان اینکه تمدید پرداخت تسهیلات ودیعه مسکن منوط به مجوز ستاد ملی مقابله با کرونا است، گفت: وزارت راه و شهرسازی پیگیر پرداخت تسهیلات وام ودیعه مسکن برای سال آینده است اما دستور آن باید از طرف ستاد ملی مقابله با کرونا صورت گیرد.


لینک کوتاه : http://donyayekhabar.com/?p=7753
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما

آخرین اخبار