تاریخ انتشار : ۰۲-۱۲-۱۳۹۹ - ۱۵:۳۴

دستگیری مسافر فراری کرونایی در راه آهن بندرعباس

مسافر جوان کرونایی به همراه همسر و فرزندش در هنگام بازگشت به زادگاهش، در راه آهن بندرعباس دستگیر شد. این مرد بلافاصله علیرغم میل باطنی با خانواده اش به قرنطینه اجباری رفت.

به گزارش دنیای خبر،دکتر فاطمه نوروزیان اظهار کرد: مسافر جوان کرونایی به همراه همسر و فرزندش در هنگام بازگشت به زادگاهش، در راه آهن بندرعباس دستگیر شد. این مرد بلافاصله علیرغم میل باطنی  با خانواده اش به  قرنطینه اجباری رفت.

 وی که اهل یکی از استانهای مرکزی کشور می باشد، مدتی قبل به قصد سفر به قشم و درگهان، راهی بندرعباس شد و در اسکله شهید حقانی مورد تست کرونا قرار گرفت؛ تست وی مثبت و از رفتن به قشم ممانعت شد؛ اما این خانواده سه نفره به صورت مخفیانه راهی قشم شدند. آنها پس از چند روز گشت و گذار در جزیره، به بندرعباس آمدند و سوار بر قطار، قصد رفتن به استان خودشان را داشتند که در کوپه قطار دستگیر شدند.

ممانعت از سفر ۸ خانواده به قشم

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان در این مورد گفت: در ۱۰ روز گذشته، جواب تست کرونایی ۸ نفر از مسافران که هر کدام با خانواده خود در اسکله شهید حقانی حضور داشتند که به  قشم سفر کنند، مثبت شد.

دکتر فاطمه نوروزیان افزود: سفر این افراد به جزیره ممنوع شد و آنها به همراه خانواده هایشان به قرنطینه رفتند.
وی ادامه‌داد: اما یکی از آنها علیرغم ممانعت و قرنطینه شدن، به صورت مخفیانه به قشم سفر کرد و به دلیل بی مبالاتی و تهدید سلامت مردم و کسبه، از طریق نهادهای قضایی و امنیتی مورد پیگرد قانونی قرار گرفتند.

 تلاش بی وقفه برای یافتن مسافر فراری

 دکتر نوروزیان افزود:  این مسافر تلفن همراه خود را خاموش کرده بود و همکاران ما با همکاری نهادهای قضایی و امنیتی، پیگیری های زیادی برای یافتن وی انجام دادند تا اینکه این پی گیری ها نتیجه داد و این خانواده که در کوپه قطار بودند، شناسایی و دستگیر شدند.

وی اظهار داشت که این خانواده شهرستانی در حال حاضر در قرنطینه اجباری به سر می برند.


لینک کوتاه : http://donyayekhabar.com/?p=7579
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما

آخرین اخبار