تاریخ انتشار : ۲۰-۱۱-۱۳۹۹ - ۱۳:۲۸

شاخص بورس ۲۲ هزار واحد رشد کرد

شاخص بورس در جریان معاملات امروز بازار سرمایه با ثبت رشد ۲۲هزار و ۳۰۲واحدی، در ارتفاع یک ‌میلیون و ۱۹۲هزار واحد قرار گرفت.

به گزارش دنیای خبر،در جریان دادوستدهای امروز بازار سرمایه بیش از ۱۳میلیارد و ۴۱۰میلیون سهم و حق‌تقدم به‌ارزشی بالغ بر ۱۲هزار و ۹۲۸میلیارد تومان در بیش از یک میلیون و ۲۵۳هزار نوبت مورد دادوستد قرار گرفت و شاخص بورس با رشد ۲۲هزار و ۳۰۲واحدی در ارتفاع یک‌میلیون و ۱۹۲هزار و ۸۳۴واحد قرار گرفت.

بیشترین اثر مثبت بر دماسنج بازار سهام در روز جاری به نام نمادهای معاملاتی صنایع پتروشیمی خلیج فارس، فولاد مبارکه اصفهان و ملی صنایع مس ایران شد و در مقابل شرکت‌های گروه مدیریت سرمایه‌گذاری صدر تامین، کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران و تولید فولاد سپید فراب کویر با افت خود مانع افزایش بیشتر نماگر بازار سهام شدند.

بر اساس این گزارش، در بازارهای فرابورس ایران هم با معامله ۲میلیارد و ۵۳۶میلیون ورقه به‌ارزش ۲۰هزار و ۵۳۲میلیارد تومان در ۵۱۷هزار نوبت، شاخص فرابورس (آیفکس) ۴۰واحد رشد کرد و در ارتفاع ۱۷هزار و ۴۵۳واحد قرار گرفت.

در این بازار هم امروز بیشترین اثر مثبت بر شاخص فرابورس به نام نمادهای معاملاتی پلیمر آریا ساسول، فولاد هرمزگان جنوب و هلدینگ صنایع معدنی خاورمیانه شد و در مقابل شرکت‌های پتروشیمی مارون، صنعتی مینو و تولید نیروی برق دماوند بیشترین اثر منفی را بر این شاخص به نام خود ثبت کردند.

برچسب ها:

لینک کوتاه : http://donyayekhabar.com/?p=7247
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما

آخرین اخبار