تاریخ انتشار : ۰۵-۱۱-۱۳۹۹ - ۱۴:۲۰

۱۸بهمن؛ زمان احتمالی بررسی لایحه بودجه ۱۴۰۰

عضو هیأت رئیسه مجلس از تأخیر یک‌هفته‌ای در رسیدگی به لایحه بودجه سال ۱۴۰۰ در صحن علنی مجلس خبر داد.

به گزارش دنیای خبر،حجت‌الاسلام علیرضا سلیمی عضو هیئت رئیسه مجلس  از احتمال بررسی لایحه بودجه سال ۱۴۰۰ در صحن علنی پارلمان از ۱۸ بهمن، خبر داد و گفت: احتمالا بررسی لایحه بودجه سال آینده از شنبه ۱۸ بهمن در صحن علنی مجلس آغاز شود.

وی با بیان اینکه قرار بر این بود که از هفته آینده بررسی لایحه بودجه در صحن مجلس آغاز شود، ادامه داد: به دلیل اینکه کار بررسی لایحه بودجه ۱۴۰۰ در کمیسیون تلفیق به پابان نرسیده است روند بررسی سند دخل و خرج دولت برای سال آینده با یک هفته تاخیر در مجلس آغاز می شود.

نماینده محلات در مجلس عنوان کرد:اگر روند بررسی لایحه بودجه در کمیسیون امروز به پایان برسد فرصت نمایندگان برای ارائه پیشنهادات از روز ۶ بهمن‌ماه آغاز می‌شود و تا روز ۱۶ بهمن ادامه خواهد داشت که با توجه به اینکه ۱۶بهمن روز پنج‌شنبه است و مجلس در این روز جلسه علنی ندارد، کار بررسی لایحه بودجه از هفته بعد از آن و از روز اول هفته در صحن مجلس آغاز خواهد شد.

عضو هیئت رئیسه مجلس افزود: تاخیر در بررسی لایحه بودجه در صحن علنی مجلس به معنای عدم برگزاری جلسات علنی صحن در هفته آینده نیست و مجلس هفته آینده جلسه علنی خواهد داشت.

 

منبع: تسنیم


لینک کوتاه : http://donyayekhabar.com/?p=6704
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما

آخرین اخبار