تاریخ انتشار : ۱۶-۱۰-۱۳۹۹ - ۱۰:۱۹

آلودگی هوا هفته آینده هم ادامه دارد

کارشناس سازمان هواشناسی گفت: هفته آینده هم با پدیده آلودگی هوا در شهرهای صنعتی مواجه هستیم و طی سه روز آینده هوا در اغلب مناطق کشور صاف و بدون بارش پیش‌بینی می‌شود.

به گزارش دنیای خبر،«کبری رفیعی»  گفت: امروز بارش پراکنده باران و خفیف در استان‌های ساحلی خزر (مازندران و گلستان) و در  ارتفاعات البرز شرقی بارش برف و در برخی نقاط خراسان شمالی و خراسان رضوی باران خواهیم داشت.

وی ادامه داد: فردا و پس فردا در شمال شرق، شرق و جنوب شرق کشور در برخی ساعت‌ها وزش باد شدید و گرد و خاک پیش‌بینی می‌شود و تنگه هرمز و دریای عمان هم امروز مواج است.

به گفته رفیعی، فردا بیشتر کشور آسمانی صاف را تجربه می‌کند و در شهرهای صنعتی و پرجمعیت دوباره از روز چهارشنبه به بعد با افزایش غلظت آلاینده‌های جوی مواجه هستیم.

وی گفت: آسمان تهران امروز صاف گاهی با وزش باد در برخی ساعت همراه با غبار محلی پیش‌بینی می‌شود و فردا هم نیمه ابری همراه با غبار محلی خواهد بود.

به گفته کارشناس سازمان هواشناسی روزهای پنجشنبه و جمعه هوا در بیشتر مناطق کشور صاف با غبار محلی خواهد بود. از عصر روز شنبه در زاگرس مرکزی بارش باران و در شهرهای صنعتی از جمله تهران، اراک، قم و اصفهان مجددا از روز شنبه آلودگی هوا پیش بینی می شود.

 

منبع: ایرنا


لینک کوتاه : http://donyayekhabar.com/?p=5885
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما

آخرین اخبار