تاریخ انتشار : ۰۱-۱۰-۱۳۹۹ - ۱۵:۳۵

ممنوعیت تردد شبانه خودرو‌ها از ساعت ۲۱

سررهنگ شیرانی درباره آخرین وضعیت اجرای طرح ممنوعیت تردد شبانه در سطح معابر پایتخت توضیحاتی داد.

به گزارش دنیای خبر،سرهنگ احمد شیرانی رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا  اظهار کرد: طرح محدودیت‌ها و ممنوعیت‌های ترافیکی برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا در دو روز گذشته با توجه به اجرای آن از ساعت ۲۰ و تغییر‌ یک ساعته نسبت به روز‌های هفته قبل با همکاری و همراهی مردم به خوبی اجرا شد و شهروندان در شهر‌ها با برنامه ریزی سفر‌های خود به گونه‌ای عمل کردند که تا قبل از ساعت ۲۰ به منازل خود بازگشتند.

وی ادامه داد: تغییر در ساعت اجرای طرح محدودیت‌های تردد شبانه در دو روز گذشته باعث شد سفر‌های برگشت و بار ترافیکی عصرگاهی زودتر شکل گیرد و به جای شروع از حدود ساعت ۱۶ به ۱۴ تغییر یافته بود.

سرهنگ شیرانی افزود: از امروز نیز تردد خودرو‌های شخصی از ساعت ۲۱ شب تا ۴ صبح در شهر‌های گروه نارنجی ممنوع است و همچنین ورود پلاک‌های غیر بومی و خروج پلاک‌های بومی از شهر‌های گروه نارنجی ممنوع است.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا بیان کرد: این طرح تا اطلاع ثانوی ادامه دارد و هر گونه تغییر وضعیت پس از جلسات ستاد ملی مقابله با کرونا اعلام می‌شود و در صورت تردد غیر مجاز خودرو‌های شخصی در معابر شهری در ساعات ممنوعیت تردد، تخلف توسط دوربین‌های ثبت تخلف ثبت و جریمه صادر می‌شود.

 

منبع: باشگاه خبرنگاران


لینک کوتاه : http://donyayekhabar.com/?p=5233
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما

آخرین اخبار