تاریخ انتشار : ۳۰-۰۹-۱۳۹۹ - ۱۲:۵۵

آخرین وضعیت تردد در محورهای شمال

رئیس پلیس راه مازندران گفت: از یکم آذرماه تاکنون طی ۲۹روز گذشته تاکنون ۳۷هزار و ۷۰۰ خودرو برگشت داده شده و همچنین ۷هزار خودرو اعمال قانون شدند.

به گزارش دنیای خبر،علیرضا قدمی  اظهار کرد: در حال حاضر جاده‌های مازندران خلوت است و باتوجه به ادامه ممنوعیت کرونایی ترافیکی را شاهد نیستیم و از لحاظ جوی نیز مشکلی نداریم.

وی با اشاره به ادامه ممنوعیت‌های تردد کرونایی در محورهای شمال، افزود: از یکم آذرماه تاکنون طی ۲۹روز گذشته تاکنون ۳۷هزار و ۷۰۰ خودرو برگشت داده شده و همچنین ۷هزار خودرو اعمال قانون شدند.

رئیس پلیس راه مازندران بیان کرد: براساس دستورالعمل امروز، روز پایانی اجرای این ممنوعیت کرونایی است و ادامه اجرای این طرح نیز براساس دستورالعمل خواهد بود که هنوز دستورالعملی ابلاغ نشده است.

قدمی یادآور شد: در این فصل از سال باتوجه به بارش‌ها و همچنین بالا بودن احتمال ریزش و رانش و در کنار ان بحث کرونا توصیه و هشدار پلیس به رانندگان پرهیز از ترددهای غیرضروری در محورهای مازندران است.

وی در پایان گفت: مرکز کنترل پلیس راه مازندران ۲۱۸۲۴۴۲۰و ۲۱۸۲۴۴۳۴با پیش شماره ۰۱۱ در هر ساعتی از شبانه‌روز پاسخگوی شهروندان در ارتباط با آخرین وضعیت جاده‌های مازندران است.

 

منبع: فارس


لینک کوتاه : http://donyayekhabar.com/?p=5175
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما

آخرین اخبار