تاریخ انتشار : ۱۸-۰۹-۱۳۹۹ - ۱۱:۰۷

قیمت طلا، سکه و ارز امروز ۹۹/۰۹/۱۸

هم‌اکنون در بازار داخلی قیمت طلای ۱۸عیار هر گرم یک‌میلیون و ۱۳۸ هزار تومان، قیمت دلار ۲۵ هزار و ۸۰۰ تومان و قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۱۲ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان و قیمت سکه طرح قدیم ۱۱ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان است.

به گزارش دنیای خبر،قیمت طلا و ارز در هفته‌های اخیر از ثبات نسبی برخوردار بوده و دامنه نوسان قیمتی در این بازارها نسبت به ماه های قبل نیز محدودتر شده است. تداوم عرضه‌های روزانه ارز در سامانه نیما و بازار متشکل ارزی موجب شده تا نیاز ارزی بازار پاسخ داده شود و دیگر به مانند قبل شاهد نوسانات لحظه ای در بازار نباشیم.

در بازار طلا و سکه نیز طی دو هفته گذشته به دلیل محدودیت‌های کرونایی معامله خاصی انجام نشده ولی با گشایش بازارها احتمالاً روند معاملات در این بازار هم تغییر کند. محرک اصلی قیمت طلا و سکه، قیمت دلار و اونس جهانی طلاست، اما در هفته های اخیر بخصوص تغییر قیمت خاصی در دلار و اونس نداشتیم و همین عوامل باعث ثبات نسبی در بازار طلا شده است.

در بازار سبزه‌میدان هم اکنون، قیمت نیم‌سکه بهار آزادی ۶ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان، ربع‌سکه بهار آزادی ۴ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان و سکه گرمی ۲ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان تعیین شده است و به فروش می‌رسد.

قیمت طلای ۱۸عیار در هر گرم هم یک‌میلیون و ۱۳۸ هزار تومان، قیمت طلای ۲۴عیار در هر گرم یک‌میلیون ۵۰۶ هزار تومان و هر مثقال طلا ۴ میلیون و ۹۲۸ هزار تومان ارزش‌گذاری شده است.

در بازار ارز هم اکنون قیمت دلار ۲۵ هزار و ۸۰۰ تومان، یورو ۳۱ هزار تومان و درهم امارات ۷ هزار و ۸۰ تومان اعلام شده است.  طی روزهای اخیر دلار عمدتاً‌ در کانال ۲۵ هزار تومان در نوسان بوده است و فعلاً‌ توان عبور از این کانال قیمتی را ندارد.

در صرافی‌های بانکی امروز تغییر قیمتی در خرید و فروش دلار و یورو نداشتیم و برهمین اساس نیز قیمت فروش دلار در این صرافی‌ها با ثبات نسبت به قیمت‌های پایانی روز کاری قبل ۲۵ هزار و ۶۰۰ تومان و قیمت خرید دلار نیز با اختلاف ۱۰۰۰تومانی نسبت به قیمت فروش، ۲۴ هزار و ۶۰۰ تومان تعیین شده است. قیمت فروش یورو نیز معادل ۳۱ هزار تومان و قیمت خرید یورو نیز ۳۰ هزار تومان اعلام شده است.

نرخ خرید و فروش دلار و یورو در صرافی‌های بانکی و بازار متشکل ارزی متغیر است و متناسب با نوسانات بازار آزاد در طول روز چند بار تغییر می‌کند.


لینک کوتاه : http://donyayekhabar.com/?p=4694
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما

آخرین اخبار