تاریخ انتشار : ۰۵-۰۹-۱۳۹۹ - ۱۲:۰۰

مذاکرات جدیدی برای برجام صورت نخواهد گرفت

رئیس دفتر رئیس جمهور گفت: مذاکرات برجام ‌قبلا انجام شده و مراحل خود را طی کرده است.

به گزارش دنیای خبر،محمود واعظی رئیس‌دفتر رئیس‌جمهور در جاشیه جلسه امروز هیئت دولت در جمع خبرنگاران تصریح کرد: دولت آمریکا(ترامپ) خسارت‌های زیادی به روابط بین‌الملل زد از جمله این خسارت‌ها در خاورمیانه بود که فشارهای خیلی شدیدی به ملت ایران وارد کرد. بر‌داشت از دولت بایدن بر اساس اظهاراتی بوده که در کابینه بایدن در آینده قرار است باشند، صورت گرفته و این بر بازار دلار و‌ سکه اثر گذاشته است.
وی درباره طرح الزام دولت به پرداخت یارانه معیشتی از سوی‌مجلس، بیان کرد: اینکه ما بتوانیم از هر فرصتی استفاده کنیم تا مردم و‌ کسبه‌هایی که برای کرونا باید تعطیل باشند و‌ یا به هر دلیل لطمه خوردند ما از هر فرصتی‌ برای جبران این صدمات استفاده می‌کنیم. با مجلس در این زمینه هم‌نظر هستیم تا بتوانیم به مردم کمک بیشتری کنیم. باید با مجلس صحبت کنیم تا محل دقیق منابع مشخص شود. با مسئولان ذی‌ربط صحبت می‌کنیم تا به نتیجه مشخصی برسیم.
رئیس‌دفتر رئیس‌جمهور هم‌چنین گفت: مذاکرات جدیدی برای برجام صورت نمی‌گیرد. مذاکرات برجام ‌قبلا انجام شده و مراحل خود را طی کرده است. آمریکا به تعهدات خود عمل نکرده و مهم‌ترین شرط ما این است که  تعهدات کشورها باید در برجام برای همه محترم شمرده شود.

منبع: تسنیم


لینک کوتاه : http://donyayekhabar.com/?p=4154
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما

آخرین اخبار