تاریخ انتشار : ۲۲-۰۷-۱۳۹۹ - ۹:۳۶

۹ آبان؛ آزمون استخدامی وزارت کشور

مدیرکل توسعه منابع انسانی وزارت کشور با تاکید بر اهمیت آگاهی داوطلبان و علاقه مندی آنها به اشتغال و استخدام در وزارت کشور، گفت: یکی از مواد این آزمون استخدامی ، آشنایی با اهداف و ماموریت‌های وزارت کشور است که منابع آن از طریق سایت رسمی وزارت کشور در اختیار داوطلبان قرار می‌گیرد.

به گزارش دنیای خبر،روشن ضمیر با اشاره به برگزاری آزمون استخدامی مجموعه وزارت کشور در ۹ آبان ماه سال جاری، اظهار کرد: یکی از مواد آزمون استخدامی ، آشنایی داوطلبان با اهداف و ماموریت‌های وزارت کشور است که منابع آن در پرتال رسمی وزارت کشور به آدرس WWW.MOI.IR ( بخش اهداف و وظایف در ستون اطلاعات پرتال ) در دسترس داوطلبان قرار دارد.

روشن ضمیر افزود: داوطلبان می‌توانند با مراجعه به سایت رسمی وزارت کشور، به شرح وظایف و ماموریتها و اهداف وزارت کشور دسترسی پیدا کنند و برای شرکت در آزمون، آنها را مطالعه نمایند. بدیهی است منابع مذکور در اختیار سازمان سنجش آموزش کشور نیز قرار گرفته است.
بر اساس گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت کشور، روشن ضمیر همچنین با بیان اینکه آگاهی، انگیزه و علاقه مندی داوطلبین استخدام در مجموعه وزارت کشور یکی از معیارهای مهم برای انتخاب استخدامی محسوب می شود، گفت: انتظار می‌رود دواطلبان ضمن مطالعه دقیق منابع مذکور، تسلط کافی به وظایف و ماموریتها و اهداف وزارت کشور داشته باشند که بتوانند علاوه بر پاسخگویی صحیح به سوالات مطروحه، امکان موفقیت در مراحل مصاحبه را نیز داشته باشند.

مدیرکل توسعه منابع انسانی با تاکید بر اهمیت آگاهی داوطلبان و علاقه مندی آنها به اشتغال و استخدام در وزارت کشور، خاطرنشان کرد: آشنایی با وظایف سازمانی که در آن استخدام خواهند شد از ارکان اولیه یک سرمایه انسانی دانشی و بهره ور است.


لینک کوتاه : http://donyayekhabar.com/?p=2464
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما

آخرین اخبار